Základní informace

Kemp Václav v Podhradu u Chebu se nachází 5 km jihovýchodně od Chebu, směrem na Podhrad. Rozprostírá se přímo na břehu Jesenické přehrady, jejíž rozměry 740 ha, délka 12 km, hloubka až 18m z ní činí největší vodní dílo v západních Čechách, vybudované již roku 1957. Přes Jesenici byl vystaven železniční most na trati Cheb - Plzeň. Při jízdě vlakem z Chebu je možné vidět původní starý most, jehož část je stále nad hladinou. Jedná se o vyhledávanou místní zajímavost. Po rekonstrukci a odhlučnění trati, nejen v oblasti kempu, naši hosté pravidelně využívají komfortní vlakové spojení, jehož zastávka se nachází nedaleko kempu. Kamínko-písčitá udržovaná pláž s pozvolným přístupem do vody v kempu Václav umožňuje koupání i malým dětem. Rekreační oblast Jesenice patří mezi nejznámější a turisticky nejvyhledávanější lokality pro svou mimořádně čistou vodu v Karlovarském kraji. Zdejší vhodné podmínky nabízí možnost provozování nejrůznějších vodních aktivit - plavání, projížďky na loďkách, kánoích, plachetnicích, surfování, rybolov a spousta dalších možností. Šlapadla, lodě a kánoi je možné si zapůjčit přímo v areálu kempu Václav. Na své si u nás přijdou i přiznivci vodních radovánek - moderní vodní trampolína s tzv. "banánem" Vás určitě nudit nebude, ostatně o tom se každý rok naši hosté na vlastní kůži přesvědčí :)

V areálu kempu platí zákaz rozdělávání ohně. Grilování na vlastním grilu je možné. Noční klid 22 - 6, jelikož jsme kemp rodinného charakteru prosíme hosty, aby noční klid dodržovali i s ohledem na jiné hosty, opakované nerespektování provozního řádu kempu může vést k okamžitému ukončení pobytu. Děkujeme za pochopení.

 

nabízíme:

50 000 m2 udržované travnaté plochy

parkování auta přímo u karavanu či stanu

možnost přivézt sebou domácího mazlíka (v počtu 1-2 na parcelu, s ohledem na ostatní hosty zejm. rodiny s dětmi pouze společenská plemena; do mobilního domku pouze po předchozí domluvě a malá plemena) v areálu kempu s vodítkem

ubytování v luxusních mobilních domech v klidné přírodě u přehrady Jesenice

elektrické přípojky 230V 6, 10, 16 A

2 nová moderní a vytápěná sociální zařízení s bezbariérovým přístupem

WC a sprchy (teplá voda), privátní kabinka, prádelna (profesionální pračky a sušičky), mytí nádobí
dětské hřiště, houpačky, kolotoč a společenská místnost

dětský přebalovací koutek se sprchou

hřiště na fotbal, volejbal, nohejbal, streetbal a basketbal, stolní tenis

pro ubytované hosty: pláž s pozvolným přístupem do vody, vodní skluzavka, vodní trampolína a volejbal

info o okolí a mapy, turist. příručky (Chebsko, Mariánské Lázně atd.), aktuální informace o akcích v kraji

prodejní stánek s potravinami různého druhu a drogistickým zbožím nápojový

automat na teplé nápoje - káva, čaj, čokoláda  24/7  (od roku 2023) přijímá mince i platební karty

kiosek pro ubytované hosty

WLAN hotspot - připojení k internetu ZDARMA

celý areál kempu Václav je osvětlen, oplocen a střežen bezp. agenturou