Údržbář - technik - dělník

kolega údržby - areál kempu

práce vhodná pro muže, uvítáme i šikovného absolventa

nástup po dohodě (předpoklad březen-duben 2021)

požadujeme: vzdělání min. výuční list - technická profese (truhlář, svářeč, zedník, zahradník, elektrikář apod.), trestní bezúhonnost, zodpovědnost, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav

ŘP sk. B, vlastní auto výhodou

strojní průkaz výhodou (pásová a kolová rypadla), příp. další kvalifikace (vyhláška elektro 50) výhodou

náplň práce: drobné opravy a údržba v areálu, drobné terénní úpravy, sekání trávy (sekačka, traktor, vyžínač)

zašlete prosím krátký životopis na email, v případě dlouhodobého zájmu a dobrých prac. výsledků stabilně na HPP

nabízíme:

práci v pěkném, čistém a udržovaném prostředí

velmi dobrý kolektiv

moderní technické vybavení a mechanizace

odpovídající finanční ohodnocení - 120,- Kč až 160,- Kč / hod. na DPP

nebo nástupní mzda 20 000,- Kč na HPP

po 6 měsících 25 000 až 35 000,- Kč

(dále dle dovedností, spolehlivosti a praxe)

KONTAKTUJTE NÁS:

emailem na info@kempvaclav.cz

nebo prostřednictvím formuláře níže vpravo (Pošlete nám dotaz)

Děkujeme a budeme se těšit na spolupráci.