Brigáda - prodejní okénko

brigáda - prodej - naše okénko :)

 (přivýdělek pro studenty) nástup možný ihned

požadujeme:

ukončené SŠ vzdělání výhodou (výuční list, maturita apod.) platný zdravotní průkaz - již není podmínkou (info k získání rádi poskytneme - zpravidla vystaví Váš praktický lékař na počkání, průkaz proplatíme) spolehlivost, znalost německého jazyka a anglického na komunikativní úrovni (min. B1), příjemné vystupování, samostatnost

zkušenosti z bistra, kavárny, čajovny ap. výhodou

náplň práce:

prodej - pečivo, teplé a studené nápoje, zmrzlina, apod. občasná obsluha, doplňování zboží a drobný úklid zázemí

nabízíme:

flexibilní pracovní dobu dle domluvy (květen až srpen), velmi dobré platové podmínky, moderní prostředí, příjemný kolektiv

káva (100% arabica, pro výběrové kávy máme slabost) a kvalitní výběrový čaj  ZDARMA

finanční ohodnocení: 150 až 210 Kč / hod. (dle zkušeností a samostatnosti)

KONTAKTUJTE NÁS:

emailem na info@kempvaclav.cz

nebo prostřednictvím formuláře níže vpravo (Pošlete nám dotaz)

Děkujeme a budeme se těšit na spolupráci.