Kontakt

Kemp Václav u Chebu, na trhu jiŽ od ROKU 1992..

adresa: Všebořská 211/51

350 02 Cheb - Podhrad

Jesenická přehrada

info@kempvaclav.cz

Check - in recepce: 8 - 12 a 14 - 21

tel: 00420 354 435 653

Naši zaměstnanci se v sezóně prioritně věnují hostům na recepci a v areálu kempu, v případě, že se Vám nedaří dovolat napište nám prosím email.

 

sezóna 6.5. - 1.9. 2024

 

Informace, které naši pracovníci poskytnou telefonicky mají informativní charakter a mohou se v průběhu času měnit dle situace. Závazné rezervace na pobyt (místo - "štelplac" nebo mobilní domek) pouze prostřednictvím telefonu neposkytujeme. Z kapacitních důvodů není v našich silách odpovídat na poptávky na 1-2 noci a poptávky na větší skupiny osob, z tohoto důvodu negarantujeme místo na stan nebo karavan / obytný vůz na 1 noc. Rezervace na 1 noc nepřijímáme. Naši pracovníci neodpovídají ani na již obsazené termíny v mobilních domcích - z kapacitních důvodů rezervačního oddělení. Děkujeme za pochopení.

 

Kemp Václav na Jesenické přehradě leží přímo na břehu přehrady Jesenice u Chebu. Z historického centra Chebu je to k nám ca. 6 km autem, na kole, ale můžete se k nám vypravit např. se stanem i pěšky, díky nové části cyklostezky (vč. pěší) až na začátek Podhradu se vyhnete téměř veškeré silniční dopravě, cesta pěšky či na kolem se k nám díky nové části cyklostezky stala opět o něco bezpečnější. Na dopravním značení sledujte směrovku s karavanem příp. částí města Cheb - Podhrad. Hlavní silnice (v Podhradu) pokračuje dál ve směru Lipová u Chebu (vlaková zastávka), na trase se dá odbočit na poutní místo Maria Loreto - Starý Hrozňatov, vede tudy i cyklostezka dále do Německa, dále Stebnice, Okrouhlá - zde přijedete na hlavní silnici č. 21, směr doleva na Cheb, doprava Mariánské Lázně, Planá (směr dálnice), Plzeň.